Magda Mołek odchodzi z "Dzień Dobry TVN". Wiemy, kto ją zastąpi. To spore zaskoczenie

karolina
13.03.2018 11:52
Magda Mołek

Magda Mołek (fot.Facebook/Dzień Dobry TVN)

Spodziewałaś się tego?

Od kilku tygodni media spekulowały o tym, że Magda Mołek odchodzi na jakiś z "Dzien dobry TVN". Powodem miała być ciąża dziennikarki. Teraz okazuje się, że prezenterka naprawdę zniknie ze śniadaniówki. Zastanawiano się, kto zajmie jej miejsce. Spekulowano, że będzie to Agnieszka Woźniak-Starak. Nic z tego. Jak czytamy na Plotek.pl, nową prowadzącą została Ula Chincz!

Dziennikarka wyznała, że bardzo się cieszy na myśl o dołączeniu do ekipy "Dzień Dobry TVN", bo zwyczajnie stęskniła się za prowadzeniem programu śnia

daniowego.

Tęsknię za prowadzeniem telewizji śniadaniowej. Czuję niedosyt, że tego nie mam i brakuje mi takiej pracy nie stricte reporterskiej - wyznała.

Nie jest jednak znana dokładna data, kiedy zobaczymy Ulę Chincz po raz pierwszy w programie.

Nie wiem jeszcze, kiedy dokładnie znowu rozpocznę zastępstwo. Konkretnego terminu nie ma. Zależy, jak długo Magda zdecyduje pracować. Na razie wygląda kwitnąco i cieszę się, kiedy na nią patrzę - dodała nowa prowadząca.

Pozostaje nam trzymać mocno kciuki! Cieszysz się? :)

Przypomniało mi się coś innego. Ułóż na rozgrzanej patelni 3 kulki z foli aluminiowej. Na nowo zakochasz się w gotowaniu. KLIKNIJ TUTAJ i zobacz!

MottoMotto autor: Niezwykle