Jasne kolory odejm± ci lat - zobacz, jak nosić je zim±

KS
10.01.2018 14:00
Pastelowe kolory odejm± ci lat

Pastelowe kolory odejm± ci lat (kolaż redakcja, materiały: 50isnotold, styleatacertainage)

Szukasz prostego sposobu, by odj±ć sobie szybko kilka lat? Postaw na ubrania i dodatki w jasnych kolorach. Nie przejmuj się - ¶wietnie wygl±daj± również zim±. Przekonaj się sama!

Pastelowy płaszcz

Pastelowe płaszcze to bardzo modny element garderoby w tym sezonie i z pewno¶ci± nie jest on zarezerwowany jedynie dla młodych dziewcz±t. Dojrzałe kobiety również będ± wygl±dać w nim lekko i stylowo, a dodatkowo odejm± sobie kilka lat. Zim± płaszcz to pierwsza rzecz, jaka rzuca się w oczy, kiedy idziemy ulic±. Nie ma potrzeby nikn±ć w tłumie w ciemnym i nieciekawym okryciu. Jeżeli martwisz się, że jasne okrycia nie sprawdz± się zim± - spróbuj zamiast płaszcza sięgn±ć po pastelowe dodatki do niego, np. chustę, szal, beret lub torebkę.

Pastelowy płaszczPastelowy płaszcz kolaż redakcja, materiały partnerów

Jasny sweterek na różne okazje

Zim± bardzo chętnie sięgamy po wszelkiego rodzaju swetry. Naszym typem jest jasny kardigan, który doskonale sprawdzi się zarówno w luĽnych weekendowych zestawach, jak i w bardziej eleganckich stylizacjach do pracy lub na rodzinn± uroczysto¶ć. Bardzo lubimy proponować wam ubrania, które możecie nosić przy różnych okazjach, ponieważ pokazujemy tym, że nie potrzeba mieć szafy wypchanej po brzegi, aby wygl±dać elegancko i stosownie do każdej okazji. 

Jasny sweterek na różne okazjeJasny sweterek na różne okazje kolaż redakcja, materiały partnerów

Elegancko w pastelach

Je¶li mowa już o elegancji, to na koniec proponujemy bardziej wieczorow± stylizację. Pocz±tek roku może obfitować w rodzinne spotkania, oficjalne przyjęcia czy nawet wesele, chrzciny itp. Warto na te okazje mieć piękn± sukienkę. Model w jasnym kolorze odejmie optycznie lat, a dodatkowo możesz z jej pomoc± wyszczuplić sylwetkę. Najważniejsze to dobrać odpowiedni fason do swojej figury. My wybrały¶my model, który maskuje brzuch, wysmukla talię oraz nogi. 

Elegancko w pastelachElegancko w pastelach kolaż redakcja, materiały partnerów

Mamy nadzieję, że udało nam się przekonać cię do wypróbowania jasnych i pastelowych kolorów w zimowych stylizacjach. Pamiętaj, że jasne kolory nie s± tylko dla młodych - niezależnie od wieku, nie musisz kryć się pod czerni± czy br±zami. Zobacz więcej naszych propozycji poniżej.