Jasne kolory odejmą ci lat - zobacz, jak nosić je zimą

KS
10.01.2018 14:00
Pastelowe kolory odejmą ci lat

Pastelowe kolory odejmą ci lat (kolaż redakcja, materiały: 50isnotold, styleatacertainage)

Szukasz prostego sposobu, by odjąć sobie szybko kilka lat? Postaw na ubrania i dodatki w jasnych kolorach. Nie przejmuj się - świetnie wyglądają również zimą. Przekonaj się sama!

Pastelowy płaszcz

Pastelowe płaszcze to bardzo modny element garderoby w tym sezonie i z pewnością nie jest on zarezerwowany jedynie dla młodych dziewcząt. Dojrzałe kobiety również będą wyglądać w nim lekko i stylowo, a dodatkowo odejmą sobie kilka lat. Zimą płaszcz to pierwsza rzecz, jaka rzuca się w oczy, kiedy idziemy ulicą. Nie ma potrzeby niknąć w tłumie w ciemnym i nieciekawym okryciu. Jeżeli martwisz się, że jasne okrycia nie sprawdzą się zimą - spróbuj zamiast płaszcza sięgnąć po pastelowe dodatki do niego, np. chustę, szal, beret lub torebkę.

Pastelowy płaszczPastelowy płaszcz kolaż redakcja, materiały partnerów

Jasny sweterek na różne okazje

Zimą bardzo chętnie sięgamy po wszelkiego rodzaju swetry. Naszym typem jest jasny kardigan, który doskonale sprawdzi się zarówno w luźnych weekendowych zestawach, jak i w bardziej eleganckich stylizacjach do pracy lub na rodzinną uroczystość. Bardzo lubimy proponować wam ubrania, które możecie nosić przy różnych okazjach, ponieważ pokazujemy tym, że nie potrzeba mieć szafy wypchanej po brzegi, aby wyglądać elegancko i stosownie do każdej okazji. 

Jasny sweterek na różne okazjeJasny sweterek na różne okazje kolaż redakcja, materiały partnerów

Elegancko w pastelach

Jeśli mowa już o elegancji, to na koniec proponujemy bardziej wieczorową stylizację. Początek roku może obfitować w rodzinne spotkania, oficjalne przyjęcia czy nawet wesele, chrzciny itp. Warto na te okazje mieć piękną sukienkę. Model w jasnym kolorze odejmie optycznie lat, a dodatkowo możesz z jej pomocą wyszczuplić sylwetkę. Najważniejsze to dobrać odpowiedni fason do swojej figury. My wybrałyśmy model, który maskuje brzuch, wysmukla talię oraz nogi. 

Elegancko w pastelachElegancko w pastelach kolaż redakcja, materiały partnerów

Mamy nadzieję, że udało nam się przekonać cię do wypróbowania jasnych i pastelowych kolorów w zimowych stylizacjach. Pamiętaj, że jasne kolory nie są tylko dla młodych - niezależnie od wieku, nie musisz kryć się pod czernią czy brązami. Zobacz więcej naszych propozycji poniżej.