Boli cię kręgosłup? Zamień torbę na elegancki plecaczek. Znalazłyśmy modele już za 59 złotych

ag
12.10.2017 13:36
Kolaż

Kolaż (Fot. materiały partnera)

Zamiast torebki wybierz elegancki plecak. Jest wygodniejszy i odciąży plecy i ramiona.

Większość kobiet uwielbia torebki i nie wyobraża sobie wyjścia bez tego dodatku. I nie chodzi nawet o to, że torebka może być piękną ozdobą, ale jest praktyczna i pomieści wiele potrzebnych rzeczy. Mężczyźni żartują nawet, że damska kobieta jest jak czarna dziura - ciężko w niej coś znaleźć i pomieści prawie wszytko. Jednak torebka to nie jedyne rozwiązanie, szczególnie dla pań, które odczuwają bóle kręgosłupa. Zamiast nosić ciężką torebkę na ramieniu, lepiej założyć plecak, który równomiernie rozkłada ciężar na oba ramiona. Jest też wygodniejszy - obie ręce masz wolne nic się nie zsuwa. 

Specjalnie dla ciebie wybrałyśmy najładniejsze modele w bardzo atrakcyjnych cenach. Niektóre modele kosztują nawet 59 złotych. 

1. Zestaw elegancki

Modele, które wybrałyśmy są bardzo eleganckie. Plecaki mają bardzo ciekawe kroje i kolory, jest więc w czym wybierać. Takie modele nie kojarzą się ze szkolnymi tornistrami, są estetyczne i bardzo kobiece, a przy tym bardzo wygodne. Dzięki możliwości regulacji ramion nic nie będzie się zsuwać z ramiona. Poza tym wreszcie będziesz szybko mogła znaleźć telefon, klucze czy portfel, bo w plecakach jest mnóstwo przegródek i kieszonek, które pozwolą uporządkować wszystkie rzeczy. 

KolażKolaż Fot. materiały partnera

2. Zestaw na co dzień 

Na co dzień możesz wybrać nieco kolorowe modele o prostszym kroju. Takie plecaki są idealne do pracy, wyjście na zakupy, czy spotkanie ze znajomymi. Są uniwersalne i wygodne. Idealnie pasują do botków, czy kozaków, które już niedługo wyjmiemy z szafy.

KolażKolaż Fot. materiały partnera

Przypomniało nam się coś innego. Lubisz spódnice? Wybrałyśmy dla Ciebie piękne i tanie modele na jesień, które wyszczuplą nogi. Kliknij TUTAJ i zobacz. 

KolażKolaż Fot. materiały partnera

MottoMotto autor: Niezwykle