Niedługo Zaduszki. Podpowiadamy, w co ubrać się tego dnia na cmentarz

ag
11.10.2017 14:37
Zaduszki

Zaduszki (Fot. Kornelia Głowacka-Wolf/Agencja Gazeta)

Już niedługo Wszystkich Świętych i Zaduszki, dlatego warto uzupełnić szafę na te dni.

Choć do dnia Dnia Zadusznego jest jeszcze trochę czasu, już teraz trzeba pomyśleć o tym, jak ubrać się na ten dzień. Dzięki temu, że zaplanujecie to wcześniej, będziecie miały możliwość uzupełnienia lub odświeżenie swojej garderoby. W tym roku 1 listopada zapowiada się naprawdę zimny, warto więc tego dnia założyć ciepły płaszcz albo kurtkę. 

1. Elegancko i ciepło

Choć Święto Zmarłych to smutny i pełen zadumy dzień, to nie znaczy, że musimy przyjść na cmentarz w czarnych płaszczach czy kurtkach. Można pozwolić sobie na jaśniejsze, jesienne kolory. Dlatego proponujemy czerwony, wełniany, a zarazem ciepły płaszcz. Wiązanie w talii optycznie wyszczupla i pozwala podkreślić figurę. Jeśli jednak wolicie bardziej stonowane kolory, mamy dla was inne rozwiązanie - również wiązany płaszczyk, ale już w kolorze szarym. Do tego ciemne dodatki - czarne rękawiczki, torba i kozaki dodają elegancji. Ze wszystkim pięknie komponować się będzie kolorowa chusta. 

KolażKolaż Fot. materiały partnera

2. Ciepło i wygodnie

Jeśli cenisz sobie wygodne i ciepło, to idealnym rozwiązaniem dla Ciebie jest puchowa kurtka z wcięciem w talii. Przez to, że jest dopasowana, wygląda równie elegancko jak płaszcz. I znów, nie musisz wybierać ciemnych kolorów. Jeśli jednak zdecydujesz się a granat, albo czerń, polecamy ożywić je dodatkami. 

KolażKolaż Fot. materiały partnera

3. Klasycznie w ciemnych kolorach z jasnymi dodatkami 

Czarny jest uniwersalny, dlatego płaszczyki w tym kolorze są bardzo dobrym rozwiązaniem. Można łączyć z nimi różne kolory dodatków. Jeśli więc lubisz eksperymentować z dodatkami, te płaszcze są dla ciebie. My wybrałyśmy beże i brązy. Jasna torebka i kapelusz nadają elegancji. 

KolażKolaż Fot. materiały partnera

Przypomniało nam się coś innego. Masz masywne łydki i nie możesz znaleźć kozaków? Wybrałyśmy dla ciebie najwygodniejsze modele. Kliknij TUTAJ i zobacz. 

KozakiKozaki Zdjęcie ilustracyjne StockSnap/Pixabay

MottoMotto autor: Niezwykle