Złote dodatki, żyrandol. Tak wygląda dom Magdy Gessler. Widać, że sama go projektowała

karolina, ARG
11.08.2017 10:00
Magda Gessler

Magda Gessler (fot.Intagram/magdagessler_official)

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych polskich restauratorek. Jej restauracje są pełne smacznego jedzenia, a ich bogaty wystrój sprawia, że goście czują się w nich wyjątkowo, ale także - swobodnie i jak w domu. Okazuje się, że podobny klimat panuje w domu gwiazdy.

Kilka lat temu Magda Gessler zaprosiła do siebie ekipę programu "Dzień Dobry TVN". Dom restauratorki robi ogromne wrażenie. Fani także są zachwyceni, nie brakowało komplementów chwalących wnętrze jej domu. 

Pani Magda w swoim wnętrz postawiła na bizantyjski przepych. Zgrabnie połączyła ze sobą elementy z odległych zakątków świata i odmiennych stylów. Mamy tu zarówno kolonialne meble, krzesło i stolik w stylu Ludwika XIV czy mnóstwo indyjskich dodatków. Wszystko to spina barwna kolorystka w ciepłych odcieniach, która tak bardzo przypomina odcień strojów na co dzień noszony przez popularną restauratorkę. 

Dom Magdy GesslerDom Magdy Gessler fot. Materiały partnera/Youtube/tvnpl

Druga część ogromnego salonu bardziej w wystroju przypomina tradycyjny polski dworkowy styl. Oczywiście ciepła kolorystyka jest nadal zachowana. Wygodna kanapa i krzesła wraz z małym stolikiem tworzą uroczy kącik do wypicia popołudniowej kawy. Piękne lustro w drewnianej ramie nadaje już sporemu pokojowi większej przestrzeni, a metalowa misa rozświetla ciemny kąt pięknie odbijając światło. Wnętrze wygląda ciepło i domowo, choć dalej widać ukochany przez panią Magdę eklektyzm i przepych. Widać, że nie jest to mieszkanie zaprojektowane przez projektanta wnętrz, charakterystyczny styl Gessler obecny jest w każdym detalu tego domu. 

Dom Magdy GesslerDom Magdy Gessler fot. materiały prasowe/Youtube/tvnpl

Nie da się ukryć, że dom Magdy Gessler jest wyposażony w bardzo bogaty, wręcz królewski sposób. Jednak aby uzyskać podobny efekt, wcale nie trzeba wydawać fortuny na meble. Wystarczy, że rozejrzysz się i poszukasz nieco wyrafinowanych dodatków w przestępnych cenach :)

Bogato zdobione poduszki, stylowe komody, pozłacane wazony - to wszystko możesz znaleźć np na pchlim targu i to za naprawdę niewielką cenę. Czasem warto dać przedmiotom drugie życie :)