Ksiądz z zakonnicą wychodzą na parkiet i... Tak szaleją w tańcu duchowni z Wrocławia

Ksiądz i zakonnica zdobyli parkiet

Ksiądz i zakonnica zdobyli parkiet (Fot. Gość Wrocławski | Facebook | Printscreen)

Po mszy prymicyjnej księdza Pawła Szydełki z Wrocławia odbyło się przyjęcie, na którym duchowny pokazał swoje taneczne umiejętności. Duchownemu na parkiecie towarzyszyła zakonnica.

Czy ksiądz może dobrze bawić się na własnym weselu? Prawie, bo choć nigdy nie weźmie ślubu z ukochaną czy ukochanym, to przecież ślubuje wierność Bogu. A jak już wierność tę obieca, może wtedy urządzić imprezę, coś na miarę wesela właśnie. 

Impreza ta jest pewnie jednym z nielicznych momentów, gdy ksiądz ma okazję naprawdę dobrze się zabawić i powywijać na parkiecie. A o tym, jak dobrze, przekonać się można dzięki pewnemu nagraniu. 

Po mszy prymicyjnej księdza Pawła Szydełki (czyli pierwszej, jaką odprawiał po święceniach kapłańskich), odbyło się małe wesele. Wśród gości znalazły się panie w wieczorowych sukniach, panowie w garniturach, księża w sutannach i zakonnice w habitach. A wszyscy, bez wyjątku, niezależnie od odzienia, prezentowali swoje taneczne umiejętności.

Film z przyjęcia prymicyjnego trafił (za pośrednictwem Gościa Wrocławskiego) do sieci i szybko stał się hitem polskiego internetu - udostępniono go już ponad 5 tysięcy razy.  Nic dziwnego, wszak nie co dzień zdarza nam się oglądać księży i zakonnice w takim wydaniu.  

Czy jest coś dziwnego w zabawie duchownych? Nie powinno! Wszak to tacy sami ludzie jak my, z takim samym prawem do tańca i korzystania z życia. A tak na marginesie, czy nie tacy własnie powinni być księża - do tańca i do różańca? 

Przypomniało nam się coś innego. Mamy zdjęcie Małgorzaty Rozenek sprzed kilku lat. "Wygląda jak Czesia z Klanu" Kliknij TUTAJ i zobacz.