Gest Meghan wobec Harry'ego zachwycił wszystkich, ale królowa nie była zadowolona. To pierwsza poważna wpadka księżnej?

Meghan Markle złamała książęcą etykietę?

Meghan Markle złamała książęcą etykietę? (fot.Facebook/Meghan, Duchess of Sussex)

Zobacz, co zrobiła księżna Meghan tuż po ślubie. Widać, że będzie jej trudno przestrzegać książęcej etykiety.

Meghan Merkle stając się częścią rodziny królewskiej jednocześnie zobowiązała się przestrzegać również królewskiej etykiety i zasad. Młoda księżna musi więc liczyć się z brytyjską tradycją i zmienić swoje stare nawyki i przyzwyczajenia. Tymczasem nowa księżna ma w sobie sporo z feministki, samodzielnej kobiety, która do tej pory liczyła tylko na siebie, co nie zawsze zgadza się z kodeksem, który musi teraz przestrzegać.

Udowodniła to już w dniu ślubu, kiedy miała wsiąść do sportowego auta Harry'ego. Etykieta nakazywała, by to Harry jako gentlemen otworzył jej drzwi od auta. Maghan zgodziła się na to i jak dama wsiadła do auta. Powinna w tym momencie poczekać na ukochanego, który otworzy sobie drzwi i siadzie za kierownicą.

Meghan zaskoczyła jednak wszystkich, w tym również swojego męża. Znalazła sposób, by drobnym gestem okazać mu szacunek. Siedząc już w samochodzie, nachyliła się ku drzwiom kierowcy i... otworzyła je Harry'emu. Ten drobny, acz wyjątkowy gest dostrzegli internauci, którzy zachwycili się tym zachowaniem. Ogłosili tym samym, że Meghan zachowuje się tak, jak przystało na księżną XXI wieku, która nie chce tylko stać u boku męża, ale zaczyna działać.

Zobacz nagranie, które odnosi się do wspomnianego zachowania Meghan. Co o tym sądzisz? Jako księżna nie powinna tego robić?

 

Tylko, czy takie zachowanie spodoba się królowej Elżbiecie, która do tradycji jest bardzo przywiązana? Przypominamy, że ostatnio królowa był z wizyta u swojego starszego wnuczka Williama i księżnej Kate. Nie spodobał jej się układ ich domu. Mianowicie chodziło o kuchnię, która znajdowała się w centrum ich pałacu, a według Królowej nie powinna - wszak rodzina królewska nie powinna spędzać zbyt wiele czasu w tym pomieszczeniu.

No cóż, przepaść międzypokoleniowa jest tu bardzo widoczna...

Przypomniało mi się coś innego.

Przypomniało mi się coś innego. Meghan Markle ma sobowtórkę. Naprawdę trudno je rozróżnić! KLIKNIJ TUTAJ i zobacz!

MottoMotto autor: Niezwykle