Meghan Markle ma sobowtórkę. Naprawdę trudno je rozróżnić!

Meghan Markle ma sobowtórką

Meghan Markle ma sobowtórką (fot.Facebook/Meghan, Duchess of Sussex)

Meghan Markle jest teraz wzorem dla kobiet z całego świata. Okazuje się, że na planecie znalazła się i taka, która łudząco przypomina księżną Sussex.

Meghan Markle to przepiękna kobieta. Ale okazuje się, że niemalże tym samym typem urody może pochwalić się modelka, Erica Lauren. Kobieta nigdy nie dążyła do tego, aby upodobnić się do gwiazdy. Wszystko jednak zmieniło się, kiedy ta została księżną. Coraz więcej osób zaczęło zwracać uwagę na to, że modelka wygląda jak żona Harry'ego!

Uważam, że Meghan Markle jest nieziemska, dlatego takie porównania bardzo mi schlebiają - przyznała modelka plus size w rozmowie z "Insiderem".

A porównania mają swoje uzasadnienie. Kobiety mają miodową karnację, taki sam, charakterystyczny kształt nosa i subtelne spojrzenie. To, co je różni to z pewnością figury. Meghan Markle jest bardzo szczupła, z kolei Erica nosi rozmiar plus.

Coś nam się wydaje, że Harry mógłby się pomylić ;)

Przypomniało mi się coś innego. Mamy zdjęcie Małgorzaty Rozenek sprzed kilku lat. "Wygląda jak Czesia z Klanu". KLIKNIJ TUTAJ i zobacz!

MottoMotto autor: Niezwykle