Tragedia przed ślubem księcia Harry'ego i Meghan Markle. Ojciec panny młodej trafił do szpitala

Meghan i książę Harry

Meghan i książę Harry (Fot. Meghan Markle/Facebook)

Thomas Markle- ojciec Meghan Merkle przyszłej księżnej, trafił do szpitala i czeka go poważana operacja. Wszytko przez zawał.

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle zaplanowano na 19 maja czyli najbliższą sobotę. Tymczasem panna młoda ma na głowie ważniejsze problemy niż wybór muzyki weselnej czy kwiatów do kościoła. Ojciec Meghan - Thomas Markle miał zawał i trafił do szpitala.Jeszcze dziś czeka go dziś operacja wszczepienia stentów. W związku z tym nie pojawił się na ślubie i weselu. 

Jeszcze niedawno media podawały informacje, że przyszły teść księcia Harry'ego twierdził, że ze względu na jego trudne relacje z Meghan nie pojawi się na ślubie. Jednak podobno po rozmowie z córką miał zmienić zdanie:

Nie mam zamiaru opuścić takiego historycznego wydarzenia i zrezygnować z prowadzenia mojej córki do ołtarza (...). Chcę być częścią historii

Co w takiej sytuacji ze ślubem? Czy zostanie odwołany i przełożony na inny dzień? Póki co pałac nie wydał żadnego oświadczenia, co może świadczyć o tym, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem.

Eh, Harry i Meghan nie mają łatwo. Najpierw z ich związku nie była zadowolona królowa (Meghan jest rozwódką i to nie podobało się rodzinie królewskiej), a później brat przyszłej księżnej napisał do Harry'ego list, w którym podkreśla, że ślub z jego siostra to największy błąd i hańba dla rodziny królewskiej. 

Przypomniało nam się coś innego. Brat Meghan Markle napisał list do księcia Harry'ego. Ostrzega go przed siostrą. "Jeszcze nie jest za późno". Kliknij TUTAJ i zobacz.

Meghan Markle i książę HarryMeghan Markle i książę Harry Fot. Meghan Markle/Facebook

MottoMotto autor: Niezwykle