Agata Młynarska pokazała zdjęcie z wnuczkami. Fani:"Żadna z pani babcia"

Agata Młynarska

Agata Młynarska (Instagram.com/ agata_mlynarska)

Agata Młynarska pokazała zdjęcie z dwiema dużymi już wnuczkami. Fani dziennikarki nie mogą przestać chwalić postawy i wyglądu dziennikarki.

Nie każdy wie, ale Agata Młynarska jest babcią. I to już od dawna - prezenterka ma dwie piękne i już całkiem spore wnuczki. Młynarska nie kryje tego faktu, co kilka lat temu więcej została uhonorowana nagrodą "Honorowej babci". Wyznała wtedy, jak widzi siebie jako babcię:

Ja jestem babcia entertainment! Czyli od zapewniania moim wnuczkom rozrywki.

Dodała też, e dzieci nie zwracają się do niej tradycyjnym zwrotem "babciu":

Przyznam, że moje wnuczki nie mówią do mnie babciu, ale „Bibi”. Mam natomiast zakaz od syna kupowania dziewczynkom prezentów

I nam się to bardzo podoba, bo faktycznie dużo fajniej jest zabrać dzieciaki na basen, do parku, kina czy zoo niż kupować im kolejną zabawkę.

Młynarska pokazała ostatnio właśnie zdjęcie z takiego spotkania z wnuczkami na basenie. Zdjęcie opatrzyła również podpisem:

Być babcią. Kocham #babcia #szczęście #miłość #senszycia #dziewczyny

Fani od razu zauważyli, że prezenterka nie ma na sobie ani grama makijażu i wygląda bardzo młodo, zupełnie nie jak babcia:

Serio babcia? Wow. Młodo Pani wygląda, żadna babcia.
Jaka babcia? Wielu facetów u swego boku chciałoby mieć taką babcię.
Śliczna babcia
Wyjątkowo młoda babcia :)
Trudno uwierzyć patrząc na Panią
Inny wymiar Babci

My też uważamy, że Pani młynarska wygląda bardzo dobrze. Być może tajemnicą fantastycznego i bardzo młodego wyglądu dziennikarki są jej codzienne półgodzinne ćwiczenia?

A wam, jak się podoba Agata Młynarska w roli babci? 

Przypomniało nam się coś innego. Od 50 lat nikt nie widział jej bez makijażu, nawet mąż. Zobacz co się dzieje, kiedy go zmywa i ściąga perukę. Kliknij TUTAJ i zobacz.

TheMakeoverGuyTheMakeoverGuy fot. Youtube/TheMakeoverGuy

MottoMotto autor: Niezwykle