Kinga z "M jak miłość" zdradzi Piotrka? W jej życiu pojawi się przystojny mężczyzna

Kinga Zduńska

Kinga Zduńska (Fot. Fani serialu M jak miłość/Facebook)

W życiu Kingi zduńskiej pojawi się młody i przystojny właściciel winiarni. Czy ich spotkanie będzie początkiem burzliwego romansu?

Kinga i Piotrek Zduńscy to jedna z najtrwalszych par w "M jak miłość. Małżeństwo jest ze sobą już 18 lat! Przez ten czas między nimi różnie się układało, oboje mieli okazję do romansów, ale ostatecznie pozostawiali sobie wierni. Czy tym razem Kinga znów oprze się pokusie i nie zdradzi Piotrka? 

W jej życiu pojawi się nowy i to bardzo przystojny mężczyzna. Widzowie zobaczą go już w 1367 odcinku serialu. Jak podaje portal Super Seriale będzie to młody właściciel winiarni, który przez pomyłkę wyśle do knajpy, którą prowadzi Kinga skrzynię drogiego alkoholu. W tę role Jarosława Dobrzańskiego - bo tak będzie nazywał się nowy obiekt westchnień Kingi  - wcieli się aktor Przemysław Wyszyński.

Po pomyłce jaka nastąpi Dobrzański odwiedzi lokal Kingi, by naprostować całą sytuację. W ramach przeprosin przyniesie w prezencie dla Kingi butelkę drogiego alkoholu. Między nimi dojdzie do flirtu. Później Zduńska nie będzie mogła przestać o nim myśleć, podekscytowana opowie o tym spotkaniu nawet mężowi. Zduński nie będzie zadowolony z takiego obrotu sytuacji i oczywiście będzie po nim widać zazdrość.

Czyżby scenarzyści szykowali w serialu kolejny romans? Tylko dlaczego chcą rozpić małżeństwo Zduńskich? W końcu Kinga i Piotrek jeszcze niedawno planowali trzecie dziecko. Wyglądało na to, że oboje są szczęśliwi, a ich związkowi nic nie grozi. 

Przypomniało nam się coś innego. "M jak miłość" znika z anteny szybciej niż myśleliśmy. Fani są zawiedzeni. Kliknij TUTAJ i zobacz.

Koniec odcinków 'M jak miłość'?Koniec odcinków 'M jak miłość'? Fot. M jak miłość/Facebook

MottoMotto autor: Niezwykle