Tak wygląda najbardziej owłosiony mężczyzna świata. Kiedyś takich ludzi pokazywali w cyrku

Larry Gonzales

Larry Gonzales (fot. Go / World's Hairiest Man Has 98% Of Body Covered! / Credit - Barcroft TV / Facebook | kadr)

Larry Gomez urodził się z bardzo rzadką hipertrichozą. Niemal 98 procent jego ciała jest pokryte włosami - to czyni go najbardziej owłosionym człowiekiem na świecie.

Jak Larry sam mówi w filmie zrealizowanym przez Barcroft TV, w chwili obecnej około 6-8 osób cierpi na to samo schorzenie, co on. Właśnie on ma najwięcej włosów na powierzchni swojego ciała.

Stan Larrego jest widoczny z daleka - włosy porastają jego twarz gęstą warstwą, co powoduje, że mężczyzna wygląda, jakby nosił charakteryzację filmową, on sam jednak świetnie sobie z tym radzi.

Bycie najbardziej owłosionym mężczyzną świata oznacza dla niego nic innego, niż to, że jest po prostu wyjątkowy. Sam zauważył, że dzięki temu jest słynny, więc raczej mu to nie przeszkadza.

Ludzie się wręcz dziwią, że jest tak bardzo pogodzony ze swoim stanem i zastanawiają się, jak może żyć z tak owłosioną twarzą. Mimo że był prześladowany jako dziecko, Larry bardzo dobrze przepracował swój stan. Na pytanie jak sobie z tym radzi, po prostu odpowiada, że musi tak żyć, bo taki właśnie się urodził - nie zna innego życia.

Podkreśla, że jest przyzwyczajony, a gęste owłosienie go wcale nie swędzi - to tylko włosy. Goli się po prostu raz w miesiącu.

Hipertrichoza nie przeszkadza Larremu w normalnym życiu. Prowadzi on rodzinną firmę - od 8 lat wynajmuje meble oraz dmuchane zabawki na imprezy. Właśnie tak zarabia na życie. Jego stan na pewno przyczynia się też do większej rozpoznawalności jego biznesu.

Przypomniało mi się coś innego. Zapomnij o fryzjerze i wałkach. Mamy dla Ciebie domowe sposoby na zwiększenie objętości włosów. KLIKNIJ TUTAJ i zobacz!

MottoMotto autor: Niezwykle