Jedz te produkty i chudnij. Oto "zabójcy tłuszczu" dzięki którym zrzucisz zbędne kilogramy

Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne (fot.Pixabay)

Jedz i chudnij!

Odchudzanie kojarzy Ci się z wyrzeczeniami? Oczywiście, masz rację. Nie od dziś wiadomo, że odstawienie słodyczy, czy tez tzw "śmieciowego jedzenia" wpływa korzystnie na figurę. Jednak są produkty, które spalają tłuszcz, a co za tym idzie - powodują, że chudniemy. Jakie to produkty? Poniższej lista.

1. Ser kozi, feta, twaróg

Te produkty zawierają sporo kwasu linolowego, który posiada właściwości odchudzające. Ponadto mają mało kalorii, dużo wapnia i witaminę A.

2. Jajka

Jajecznica, jajko na twardo, czy też na miękko. To doskonały pomysł na śniadanie, czy też kolację. Zwłaszcza, jeśli dbasz o linię. Mają mało kalorii i powodują sytość.

3. Wołowina

Zawiera dużo białka i witaminę B12. Tak jak sery, posiada kwas linolowy. Co ciekawe, podczas gotowania zawartość kwasów się zwiększa.

4. Orzeszki pinii

Ich głównym składnikiem jest tłuszcz, jednak to nie powód do niepokoju. Posiadają bowiem kwas linolowy, który ma działanie odchudzające i hamuje apetyt.

5 Grapefruit

Owoc ten posiada sporo witaminy C, która odpowiada za spalanie tłuszczu. Ponadto zawiera witaminę B, sole mineralne i błonnik.

Zatem drogie panie - jedzcie te produkty i cieszcie się piękną sylwetką :)

Przypomniało mi się coś innego. Naukowcy odkryli, że frytki z McDonald's wpływają na porost włosów. KLIKNIJ TUTAJ i zobacz!

MottoMotto autor: Niezwykle