Na dworcu Rybniku rozległ się z głośnika komunikat. Pasażerowie osłupieli

Dworzec w Rybniku |

Dworzec w Rybniku | (Fot. Dominik Gajda / Agencja Gazeta)

Podróżujący pociągami z Rybnika musieli mocno się zdziwić, gdy z głośników rozległ się ten komunikat. Nic dziwnego, że postanowili podzielić się nagraniem.

Jeśli znajdujecie się w gronie szczęśliwców, którzy przynajmniej raz na jakiś czas udają się w dalsze bądź bliższe podróże pociągami, zapewne doświadczyliście pewnego nieprzyjemnego zjawiska.

Wyobraźcie sobie, że czekacie na dworcu. Może nie jesteście pewni, z którego toru pociąg będzie odjeżdżał, ten może się spóźnia, a może na perony wjeżdżają też inne składy. Wokół nadawane są kolejne komunikaty, z których właściwie niewiele można zrozumieć. I cóż? To codzienność.

Co jednak, jeżeli nagłośnienie jest dobre, nic komunikatu nie zagłusza, ale i tak nie możecie zrozumieć co pracownicy kolei chcieli wam przekazać? Tak właśnie musiało być swego czasu w Rybniku, kiedy podróżni usłyszeli taką oto zapowiedź: 

 

Przypomniało mi się coś innego. Chciał zrobić pogrzeb brata pod Krosnem. Proboszcz powiedział, że to nie jego sprawa. KLIKNIJ TUTAJ i zobacz!

MottoMotto autor: Niezwykle