Przez lata ukrywała pod peruką swój sekret. Dzisiaj "defekt" jest jej największym atutem

Peruka skrywała wstydliwą chorobę.

Peruka skrywała wstydliwą chorobę. (Fot. instagram.com/instabytess/)

26-latka jest obecnie modelką.

Pochodząca z Szwecji Therese Hansson odkąd byłą nastolatką walczyła z łysieniem plackowatym. Choroba odbierała jej pewność siebie, wpływała na samopoczucie i życie towarzyskie. Kiedy Therese po raz pierwszy zauważyła zmiany na swojej głowie, pomyślała: To nowotwór.

Kiedy stałam przed lustrem i próbowałam związać włosy w kucyk, po raz pierwszy zobaczyłam małą łysinę na mojej głowie. Myślałam, że to rak. - czytamy na Kobieta.gazeta.pl

Wyniki badań nie pozostawiały już żadnych wątpliwości. Diagnoza: łysienie plackowate. Dla 14-letniej wówczas dziewczynki był to koszmar i ogromny wstyd, który przez lata skrywała pod peruką. W końcu Therese uświadomiła sobie, że nadszedł czas, aby zaakceptować siebie.

Dzisiaj nie czuje już wstydu w związku ze swoją chorobą. Bez skrępowania pokazuje się też w miejscach publicznych bez peruki.

Pierwszy raz na ulicy bez peruki był cudowny! Czułam ulgę i byłam z siebie dumna.- skomentowała.

Pewność siebie i akceptacja siebie sprawiły, że 26-latka realizuje się dzisiaj jako modelka. Została twarzą marki produkującej bieliznę.

Historia Therese to najlepszy dowód na to, aby nie wstydzić się swoim defektów. 26-latka zdradziła, że jedyne czego w życiu żałuje jest to, że tak długo zamykała się na świat.

Każdy z nas ma wady, niedoskonałości. Nie pozwólmy, aby zaczęły nas one ograniczać! :)

Wigilia tuż tuż. Warto już teraz zadbać o kreację na ten wyjątkowy wieczór :) Aby ułatwić Ci zadanie, wybrałyśmy dla Ciebie kilka eleganckich sukienek :) Kliknij w poniższe zdjęcia i wybierz coś dla siebie :)

Przypomniało mi się coś innego. Wyciekło zdjęcie "polskiej Barbie" sprzed operacji. Trudno uwierzyć, że to ona. KLIKNIJ TUTAJ i zobacz!