Wyciekło zdjęcie "polskiej Barbie" sprzed operacji. Trudno uwierzyć, że to ona

Anella

Anella (Fot. Anella_an/Instargram)

Wiele osób zastanawiało się, jak "Polska Barbie" wyglądała przed przemianą. Zobaczcie sami.

Anella, czyli "polska Barbie" to gwiazda Instagram. Ta młoda dziewczyna, która stała się znana za sprawą tego, że przypomina lalkę Barbie. Anella w rozmowie z Marcinem Prokopem przyznała, że w swojej ocenie nie przesadziła zmieniając swój wygląd. Ważne jest dla niej to, nie jak wygląda, ale jakim jest człowiekiem. 

"Polska Barbie" przyznaje, że poddała się dwóm operacjom plastycznym Korekcie nosa i powiększeniu biustu. Pozostałe zmiany to drobne kosmetyczne zabiegi. 

Wiele osób zastanawiało się, jak celebrytka wyglądała nim zaczęła przypominać słynną lalkę. Anella strzegła jednak, by jej zdjęcia przed metamorfozą nie wyciekły do ineterntu. 

Ostatnio jednak wyciekło zdjęcie "Polskiej Barbie". Opublikował je serwis Vogle Poland. Według serwisu jeszcze jakiś czas temu ta coraz bardziej popularna dziewczyna wyglądała właśnie tak:

Polska Barbie przed operacjamiPolska Barbie przed operacjami Screen z Vogulepoland.net

Poznalibyście ją? Nam niestety nie udało się to od razu. Napisałyśmy do Anelli z prośba o komentarz do tego zdjęcia. Nie uzyskałyśmy jednak do tej pory odpowiedzi. 

A tu fragment wywiadu z celebrytką:

Przypomniało nam się coś innego. Ta kobieta przez 30 lat nie obcinała paznokci! Efekt? Trudno w to uwierzyć. Kliknij TUTAJ i zobacz.

Od 30 lat nie obcina paznokciOd 30 lat nie obcina paznokci fot.Youtube/ Guinness World Records

MottoMotto autor: Niezwykle