Mikołajkowy horoskop. Zobacz, co Cię dzisiaj spotka

Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne (fot.Pixabay)

Czy to będzie dobry dzień?

Baran

Dzisiejszy dzień spędź w gronie rodziny. Ktoś bliski zrobi Ci miłą, mikołajkową niespodziankę. W taki dzień jak dziś odpuść sobie dietę i skuś się na ulubione, słodkie smakołyki.

Byk

Chociaż jesienna aura nie sprzyja dobrym nastrojom, dzisiejszego dnia dobry humor Cię nie opuści. Zrób komuś mikołajkową niespodziankę. Uśmiech tej osoby sprawi, że i Ty będziesz szczęśliwa.

Bliźnięta

Mikołajki to radosny dzień, który pozwala poczuć nam magię zbliżających się świąt. Dlatego też przystrój swój dom kilkoma świątecznymi ozdobami. Twoi bliscy będą zachwyceni i nagrodzą Cię uśmiechem od ucha do ucha.

Rak

Mikołajki to dobra okazja do wręczania prezentów innym. Ale kto powiedział, że nie można zrobić sobie niespodzianki samej sobie? :) Udaj się dp centrum handlowego i kup sobie coś ładnego :)

Lew

Chociaż dzień w pracy nie będzie należał do najłatwiejszych, wieczorem zostanie Ci to wynagrodzone. Bliska Ci osoba sprawi Ci ogromną, mikołajkową niespodziankę.

Panna

To będzie udany dzień. Poczujesz mikołajkowy, świąteczny klimat. Ponadto skontaktuje się z Tobą dawna znajoma/znajomy. Może warto odnowić tę przyjaźń? Wspólna kawa będzie dobrym pomysłem :)

Waga

Dawno nie widziałaś się ze swoimi koleżankami? 6 grudnia jest doskonałą okazją, aby pójść razem do kina, teatru czy też na kawę.

Skorpion

Mikołajki to dzień, w którym dba się zwłaszcza o najmłodszych. Zaskocz swojego męża i także jemu spraw mikołajkową niespodziankę! Będzie wniebowzięty :)

Strzelec

Zdrowie Ci ostatnio nie dopisuje? Spędź dzisiejszy dzień pod ciepłym kocem z kubkiem gorącej herbaty. Razem z bliskimi zobacz ulubiony film. Niech ten dzień będzie wyjątkowy :)

Koziorożec

Rano będziesz bujać w obłokach, co spowoduje, że umkną Ci drobne sprawy. Kolega z pracy skomplementuje Twój wygląd. W pracy czekają Cię mikołajowe niespodzianki.

Wodnik

Czeka Cię bardzo udany dzień spędzony w gronie rodzinnym. W pracy nadmiar obowiązków, jednak popołudniu i wieczorem wszystko zostanie Ci wynagrodzone :)

Ryby

Odkryjesz dzisiaj pewien sekret. Choć początkowo będzie Ci trudno, w końcu przyjmiesz go do wiadomości. Bliska osoba pozytywnie Cię dziś zaskoczy mikołajkową niespodzianką.

Przypomniało mi się coś innego. Zauważyliście, że na polskich monetach orzełek ''trzyma'' coś w szponach? Sprawdziliśmy, co to. KLIKNIJ TUTAJ i zobacz!

MottoMotto autor: Niezwykle