Przez 37 lat nosiła tę samą fryzurę. Córki namówiły ją na metamorfozę, a efekt zachwyca

Przeszła metamorfozę

Przeszła metamorfozę (Fot. OWN/Youtube)

Joan Irvine od 37 lat czesała się dokładnie tak samo. Zobaczcie jej fantastyczną przemianę.

Każda z nas ma swoją ulubiona fryzurę, sposób upięcia włosów ich długość czy kolor. Jednak czasem potrzebne są zmiany. One nie tylko odświeżają nasz wygląd, odmładzają nas, ale też poprawić nasz humor i co ważniejsze, dzięki nim czujemy się atrakcyjniejsze. 

Joan Irvine zapomniała jednak o tym. Prze 37 lat wpadła w rutynę i każdego dnia układała włosy w ten sam sposób. Tapirowała je, a później ciasno upinała mnóstwem spinek. Córki od wielu lat próbowały przekonać, by zmieniła fryzurę. Joan nie chciała się jednak na to zgodzić. Codzienne układanie upięcia było jej rytuałem. Któregoś dnia córki postanowiły jednak zgłosić mamę do programu Oprah, gdzie miała przejść metamorfozę. 

Efekt przemiany zaskoczył wszystkich, w tym samą Joan, która odmłodniała o 15 lat. Oglądajcie uważnie nagranie z programu od 3.30 minuty. 

 

I jak wam się podoba nowa fryzura Joan? Pamiętajcie, że czasem warto zaszaleć u fryzjera. W końcu to to tylko włosy, odrosną. Można więc czasem je dość radykalnie ściąć albo przefarbować. A nuż okaże się, że o wiele lepiej wyglądacie w innym kolorze? 

Przypomniało nam się coś innego. Dopasuj ubrania i dodatki do krótkich włosów. Podpatrzyłyśmy, jak ubiera się Wellman, Kwaśniewska i Błaszczyk Kliknij TUTAJ i zobacz.

KolażKolaż Fot. PRZEMEK WIERZCHOWSKI/Agencja Gazeta ; materiały partnera

MottoMotto autor: Niezwykle