Mały psiak uspokaja płaczące niemowlę. Zwierzak sam wpadł na kapitalny pomysł

Pies usypia dziecko

Pies usypia dziecko (Fot. Charlie the Dog and Baby/Youtube)

W sieci pojawiło się przesłodkie nagranie, na którym pies rasy beagle uspokaja niemowlę. Wideo szybko stało się hitem, do tej pory wyświetlono je już ponad 5 milionów razy.

Okazuje się, że psy to nie tylko najlepsi przyjaciele człowieczka, ale tez kapitalne nianie. Ten mały psiak jest na to dowodem. Charlie zawsze jest blisko swojego małego człowieka, dlatego słyszy każde popłakiwanie malutkiej Olivii i  jest przy jej łóżeczku pierwszy. Mądry czworonóg sam odkrył, że kiedy oprze się o łóżeczko, to zaczyna się ruszać, a bujanie uspokaja bobasa. Poza tym Olivia czuje się bezpiecznie w towarzystwie Charliego. Już sam jego widok sprawia, że przestaje płakać. 

Koniecznie zobacz to słodkie wideo, które nas rozczuliło. Ta dwójka jest taka urocza i w przyszłości będzie nierozłączna. 

 

Prawda, że urocze? Do tej pory to fantastyczne wideo zobaczyło już ponad 5 milionów osób. Większość z nich jest pod wrażeniem zaradności psiaka i jego inteligencji. 

Przypomniało nam się coś innego. Szczeniaczek pilnuje bobasa, gdy nagle zaczyna zasypiać. To wideo rozczuliło ponad 52 mln osób. Kliknij TUTAJ i zobacz.

Szczeniaczek i dzieckoSzczeniaczek i dziecko Fot. Cute Animals/Youtube

MottoMotto autor: Niezwykle