Wyszli z szatni na basenie i od razu pobiegli do ochroniarza: smród był bardzo uciążliwy

Zdjęcie poglądowe

Zdjęcie poglądowe (RAFAŁ MALKO)

Nie wszyscy klienci, którzy skorzystali w niedziele z pływalni w Zielonej Górze, spędzili ten czas przyjemnie.

Był wieczór, gdy w szatni pływalni CRS doszło do przykrego incydentu. O sprawie informuje "Gazeta Lubuska". Była godzina 19:00, gdy klienci zawiadomili ochroniarza o uciążliwym smrodzie, jaki unosił się w szatni. Dodali, że „zapach był mocno drażniący”.

Ochroniarz poszedł do szatni i szybko przewietrzył pomieszczenia - mówi dyrektor Jagiełowicz w rozmowie z „Gazetą Lubuską”. Klienci byli zmuszeni odczekać jakiś czas po szatnią. Po wywietrzeniu wrócili do pomieszczenia po swoje rzeczy.

Tajemnicza substancja

Na chwilę obecną nie wiadomo, jaką substancję wyczuli klienci basenu oraz, kto ją rozpylił. Nawet nie wiadomo, czy to był środek czy substancja. Obsługa stara się dociec prawdy. Ma nadzieję, że pomoże jej w tym analiza monitoringu. - Możliwe, że kamery coś zarejestrowały, np. sprawców ewentualnego rozpylenia środka - mówi GL dyrektor Jagiełowicz.

Lubisz sukienki i spódnice? W takim razie mamy dla Ciebie rajstopy, które na pewno Ci się przydadzą :) Kliknij w poniższe zdjęcia i wybierz coś dla siebie :)

Przypomniało mi się coś innego. Milionerzy: uczestnik nie znał odpowiedzi na bardzo łatwe pytanie o rosół. "Umarłabym ze wstydu". KLIKNIJ TUTAJ i zobacz!

MottoMotto autor: Niezwykle