Córka Zbigniewa Wodeckiego we wzruszających słowach wspomina zmarłego tatę. "To z nim spróbowałam pierwszych papierosów"

Zbigniew Wodecki

Zbigniew Wodecki (fot.Facebook/Tele Tydzień)

Katarzyna wspomina zmarłego tatę.

Zbigniew Wodecki zmarł wiosną tego roku. Po pół roku od śmierci muzyka, jego córka Katarzyna udzieliła wywiadu dla Newsweeka, gdzie opowiedziała, jakim artysta był tatą:

Kiedy przyjeżdżał w nocy, siostra, brat i ja wychodziliśmy z łóżek, stawaliśmy w szeregu w piżamkach i witaliśmy tatę - czytamy na Plotek.pl

Kobieta ujawniła, że czasem było jej trudno być córką Zbigniew Wodeckiego. Odczuwała to pojawiając się wraz z nim w miejscach publicznych:

Chodzenie z nim po mieście nie było przyjemne. Czuliśmy się jak kaczuszki, które idą za przywódcą stada, kaczorem, który rozdawał autografy. Nie wiadomo było, czy nas nie zgubi na tym spacerze.

Jednak w zaciszu domowym artysta wchodził już tylko i wyłącznie w rolę ojca. Czasem nawet przekraczał pewne bariery:

To z nim spróbowałam pierwszych papierosów.

Jedną z najważniejszych wartości, jakie przekazał Katarzynie tata jest poczucie, że rodzina jest najważniejsza na świecie:

On był jednak dość konserwatywny, totalnie przywiązany do tradycji, domu, do nas. To właśnie on nauczył mnie, że rodzina jest zawsze najważniejsza.

Przypomniało mi się coś innego. Milionerzy: uczestnik nie znał odpowiedzi na bardzo łatwe pytanie o rosół. "Umarłabym ze wstydu". KLIKNIJ TUTAJ i zobacz!

MottoMotto autor: Niezwykle