Magda Gessler cofa rekomendację, którą dała w Kuchennych rewolucjach. "Nie podpisuję się pod tym, co tam się dzieje".

Magda Gessler

Magda Gessler (fot.Facebook/Kuchenne Rewolucje)

Kuchenne rewolucje to program, który pomógł licznym, upadającym restauracjom i ich właścicielom. Dzięki interwencji Magdy Gessler wiele kulinarnych miejsc odżyło.

Wystarczy, że zmiany, jakie wprowadzi restauratorka wpisują się do codzienności danego miejsca. Wtedy, odwiedzając to miejsce ponownie, może z radością przyznać rekomendację.

Taką nagrodę otrzymała restauracja "Łebska Chata". Po zakończeniu kuchennych rewolucji gwiazda poleciła widzom to miejsce. Jak się okazuje, teraz tego żałuje.

Na profilu facebookowym Magdy Gessler pojawił się wczoraj post:

UWAGA "ŁEBSKA CHATA" - Łeba!! Używanie mojego nazwiska, przez tą restauracje, niezależnie od kontekstu, od marca 2014 roku jest nielegalne. Absolutnie nie podpisuje się pod tym co tam się dzieje, jeśli ktoś chce się tam wybrać to ostrzegam, że robi to na własna odpowiedzialność. Tego typu nadużycia, niestety, zdarzają się, za każdym razem zajmuje się nimi moje biuro prawne. Procesy, potrafią trwać a ja nie mam na to wpływu.

Właściciele "Łebskiej Chaty" nie przestają jednak reklamować się ulotkami z wizerunkiem restauratorki i hasłem: Z ulotką 10% taniej.

Okazuje się, że nie tylko gwiazda skarży się na to miejsce:

Bylam w Lebskiej Chacie rok temu, skuszona bilbordem. Glupio myslalam, ze Pani sie jednak pod tym podpisuje. Dopiero po "zjedzeniu" skorzystalam z internetu. Wszystko wyrzucilismy. - napisała jedna z fanek

To jednak nie jedyna restauracja, którą musiała zamierzyć się z cofnięciem rekomendacji. Do tej grupy nieszczęśliwców należą także:

"Rybka" (Gdańsk), "Świnka i Rybka" (Reda), "Owce i Róże" (Brenna), "U Schabińskiej" (Jasło).

Co o tym myślicie? Odwiedziłyście kiedyś którąś z tych restauracji?

Pozostając w temacie gotowania. Mamy dla Ciebie znakomite garnki! Kliknij w poniższe zdjęcia i wybierz coś dla siebie :)