Chłopiec odprowadza dziadków na lotnisko. Nagle babcia wyjmuje dodatkowy bilet

Chłopiec dostał niespodziankę od rodziny

Chłopiec dostał niespodziankę od rodziny (fot.Youtube/Colum McGrath)

Sean jest bardzo związany ze swoimi dziadkami. To oni zajmowali się nim, gdy rodzice chłopca pracowali. Nastolatek bardzo cieszy się więc z każdego spotkania z nimi. Ci jednak musieli wyjechać na kilka tygodni z Irlandii i polecieć do Hiszpanii.

Chłopiec bardzo to przeżywał. Postanowił nawet ze swoim tatą odwieźć dziadków na lotnisko. Na miejscu babcia chłopca poprosiła go, by sprawdził, czy na jej komórce są bilety. Sean wiedział, że babcia ma problemy z obsługiwaniem swojego nowego telefonu, bez wahania postanowił jej więc pomóc. Nie spodziewał się jednak tego, co zobaczy na wyświetlaczu komórki. Czekała tam na niego ogromna niespodzianka. Coś, o czym bardzo marzył.

Okazało się, że rodzice chłopca wykupili również bilet dla niego, tak by nie musiał rozstawać się z ukochanymi dziadkami. Chłopiec nie mógł w to uwierzyć, kiedy przeczytał, że bilet jest na jego imię i nazwisko zaczął płakać. Nie mógł uwierzyć w to nawet wtedy, kiedy jego tata dał mu spakowaną walizkę i paszport!

Tata chłopca postanowił wszytko nagrać. Nikt jednak nie spodziewał się, że nastolatek zareaguje tak emocjonalnie. Sean początkowo zrobił krok w tył i zaśmiał się. Myślał, że to może żart. Ale kilka sekund później w oczach nastolatka pojawiły się łzy szczęścia.

Co ciekawe, w bagażniku czekała też na niego walizka wraz z ubraniami i innymi potrzebnymi rzeczami. Sean otrzymał też paszport, a po chwili podziękował swoim dziadkom i rzucił się im w ramiona.

Trudno się nie wzruszyć i nie uśmiechnąć oglądając to nagranie. Niesamowite, jak ogromna więź łączy go z dziadkami.

Koniecznie zobacz to wideo!

 

Pozostając w temacie dzieci, mamy dla Ciebie kilka znakomitych propozycji w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy pewne, że spodobają się także Twojej pociesze :)