Cała Polska żyje zaręczynami Karoliny i Bartka. Zanim padło magiczne pytanie, w akcję wmieszali się policjanci

Oświadczyny

Oświadczyny (fot.Youtube/Mateusz Dziadek)

Prawie każdy mężczyzna, który planuje oświadczyć się swojej ukochanej, długo myśli, jak to zrobić. Pytanie, które chce zadać, jest tak ważne, że wymaga szczególnej oprawy.

Są tacy, którzy oświadczają się w ekskluzywnej restauracji, przy muzyce klasycznej na żywo. Padają na jedno kolano i pytają: "Czy zostaniesz moją żoną?" Niektórzy wybierają bardziej impulsywne rozwiązania i wyjmują pierścionek z kieszeni np podczas wieczornego spaceru.

Są także tacy, którzy dają się ponieść fantazji i przygotowują swoim wybrankom prawdziwy spektakl. Do takich osób należy Bartek. Zanim mężczyzna zadał swojej ukochanej magiczne pytanie, postanowił dostarczyć jej odrobinę dreszczyku emocji.

Bartek poprosił swoich kolegów, aby przebrali się za policjantów. Ci z kolei wyruszyli za Karoliną, by na pewnym odcinku jezdni ją zatrzymać.

Wie pani, co było powodem zatrzymania? - zapytał jeden z nich przerażoną kobietę.

Poprosił o kierowcę o dowód osobisty i prawo jazdy. Następnie poinformował, że należy się jej mandat w wysokości 300 zł i 5 punktów karnych za przekroczenie prędkości.  Po chwili na miejscu pojawił się pomysłodawca całego zamieszania, Bartek. Wysiadł z samochodu, wyjął bukiet czerwonych róż i klęknął na kolano.

Zaskoczona i wyraźnie wzruszona Karolina wyszła z auta i usłyszała:

Chciałem cię zapytać, czy zostaniesz moją żoną?

Kobieta bez chwili zawahania odparła: Tak, po czym dodała żartobliwie: Nie, zabiję was!

Po kilku sekundach na jej palcu znalazł się piękny, zaręczynowy pierścionek, a zakochani i świeżo upieczeni narzeczeni rzucili się sobie w ramiona.

Choć Karolina najadła się strachu jesteśmy pewne, że zapamięta ten szczęśliwy i pełen niespodzianek dzień do końca życia.

Co sądzisz o takich oświadczynach? Wzruszające, prawda? :)

 

Pozostając w romantycznym klimacie, proponujemy Ci bardzo romantyczne i kobiece sukienki :) Kliknij w poniższe zdjęcia, poznaj atrakcyjne ceny i wybierz coś dla siebie :)