8-letnia dziewczynka napisała wypracowanie o chomiku, które rozbawiło nas do łez

Chomik

Chomik (fot. Facebook/ Joe Monster)

Ten fragment pamiętnika małej Oli wzbudził ogromny entuzjazm w sieci i wcale się temu nie dziwmy.

Pamiętacie ten radosny czas, kiedy byliście dziećmi? Wszystko było większe wspanialsze, a każda nawet najzwyklejsza rzecz była zaproszeniem do zabawy. Dzieci widzą świat w nieco inny sposób, mają swoją własną logikę, często jest naprawdę urocza.

Doskonale to widać np. w wypracowaniach smyków. Dzieciaki jeszcze nie zepsute szkolnym drylem, piszą nieskrępowane, co im wyobraźnia podpowie. Są często bezkompromisowe i nazywają rzeczy po imieniu, prosto z mostu. Ich wypowiedzi mogą się wręcz wydawać brutalne, choć niepozbawione przy okazji elementu komicznego. Często z resztą się mówi, że można wierzyć w szczerość pijaków i małych dzieci.  

Naprawdę, prawdomówność oraz logika kierująca umysłem małego dziecka  potrafi rozśmieszyć do łez. Zresztą przeczytajcie sami wypracowanie 8-letniej Oli, której niestety zmarł ukochany chomik. Choć to bardzo smutne wydarzenie, to trudno powstrzymać się od śmiechu przy lekturze tych kilku linijek skreślonych niewprawną ręką małej dziewczynki:

Podobało Ci się? Nie zapomnij podzielić się tym artykułem ze znajomymi, na pewno też chętnie się pośmieją. 

Szukasz idealnych mebli do Twojego domu? Mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji z polskich sklepów. Kliknij w zdjęcie produktu, aby poznać cenę: