Ksiądz podchodzi do mikrofonu, cały kościół zamiera, a panna młoda zaczyna płakać

Ksiądz

Ksiądz (fot. Youtube/studiovideomiara)

Na ślubie Ewy i Wojtka ksiądz Piotr zaśpiewał tak, że goście i młodzi na długo zapamiętają ten moment

Ślub to wyjątkowy moment dla każdej pary, to jedyna taka okazja w życiu, więc pragną, aby uroczystość, która im towarzyszy była naprawdę wyjątkowa. Przygotowują odpowiednią dekorację, oraz oprawę muzyczną, jednak bardzo wiele zależy tutaj od księdza, który udziela parze tego sakramentu. 

Wielu duszpasterzy pragnie dodać coś od siebie, tak aby uświetnić dodatkowo ten moment. Nie zawsze jednak te elementy przypadają do gustu nowożeńcom. 

Wielkie szczęście mieli na ślubie Ewa i Wojtek. Ksiądz Piotr Klekociński zrobił im wyjątkową niespodziankę. Podszedł do mikrofonu i zaśpiewał dla nich piosenkę.

Teraz pewnie zapytacie co w tym niezwykłego, otóż ksiądz zrobił to perfekcyjnie! W jego nagraniu słychać talent, emocje i szczere uczucia wobec pary młodej. Nic dziwnego, że panna młoda tak bardzo się wzruszyła, sami byliśmy wzruszeni. Ksiądz Piotr obdarzony jest wyjątkowym głosem i udziela się wokalnie również poza murami kościoła.

Dlatego jego występ był dla nowożeńców i gości wspaniałym przeżyciem, na które jak widać bo emocjach na ich twarzach nie byli ani trochę przygotowani. I to właśnie zachwyca ludzi w tym wideo, prawdziwych, szczerych emocji po prostu nie da się zaplanować. Gorąco polecamy przesłuchać nagrania do samego końca:

 

Wybieracie się na ślub, bądź inną wyjątkową uroczystość? Mamy dla was najpiękniejsze sukienki z polskich sklepów. Kliknij w zdjęcie produktu, aby poznać cenę: