Trwa wesele Hani i Łukasza. Nagle panna młoda wbiega na parkiet z maskotkami i zaczyna się spektakl

zabawny występ panny młodej

zabawny występ panny młodej (fot.buzz.gazeta.pl)

W sieci ukazało się nagranie z pierwszego tańca weselnego Hani i Łukasza z Bydgoszczy. Ich układ taneczny to prawdziwy majstersztyk.

Ślub i wesele to wielkie przeżycie zarówno dla panny młodej i pana młodego. Oboje z pewnością chcą, by wszystko było dopięte na ostatni guzik i by obie uroczystości były niezapomniane. W końcu dla większości, taka sytuacja zdarza się raz w życiu.

Hania i Łukasz z Bydgoszczy udowodnili to na przykładzie swojego pierwszego tańca. To nie jest zwyczajny taniec, ale prawdziwy i dokładnie przemyślany układ choreograficzny, który opowiada historię. Widać, że młodzi mają wybitny talent i nie są laikami. Obije są absolwentami Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. 

Z konta facebookowego pani Hani wiemy też, że para swój układ konsultowała z profesjonalnym choreografem - panią Dorotą. Nie da się ukryć, że było warto. Całość wyszła zachwycająco!

Zobacz sama! Jak Ci się podoba? :)

 

Szukasz idealnej sukienki na wyjątkowe okazje? Mamy dla Ciebie kilka propozycji w atrakcyjnych cenach! Kliknij w poniższe zdjęcia i wybierz coś dla siebie :)