Nareszcie stworzono stanik z myślą o kobietach z dużymi piersiami. Jesteśmy zachwycone

Ta ta towel

Ta ta towel (fot. Youtube/Play Boy)

Jesteś posiadaczką dużych piersi? Pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę z pozytywnych, jak i negatywnych aspektów sporego biustu. Faktem jest, że pokaźniejszy dekolt wygląda apetyczniej, seksowniej i podoba się mężczyznom. Niestety sprawia też sporo kłopotów, zwłaszcza latem.

Właścicielki dużych piersi często narzekają na ich potliwość, głównie wtedy, kiedy temperatura za oknem przekracza 30 stopni Celsjusza. Zdarza się, że nawet po wyjściu spod prysznica panie odczuwają dyskomfort.

W końcu Amerykanka, Erin Robertson wymyśliła coś, co jest wymarzonym elementem garderoby każdej kobiety z większym biustem. Mowa o ręczniko-staniku marki Ta-Ta Towels!

Jak czytamy na Kobieta.gazeta.pl, jego zadaniem jest ochrona przed potliwością piersi. Ponadto sprawia, że czujesz się wygodnie i komfortowo w domowym zaciszu i możesz wykonywać domowe obowiązki mając na sobie tylko ta-ta towel!

Pewnie zastanawiasz się, jak nosić ten ręczniczek w kształcie ósemki? Wystarczy, że założysz końcówki ręcznika na piersi, a środek na szyję.

Bez względu na to, czy jesteś w SPA, na siłowni, czy relaksujesz się w salonie, Ta-Ta Towels zostanie nowym przyjacielem twoich piersi. - czytamy na stronie Ta-ta-towels.

Kobiety z całego świata szybko zakochały się w tym samonośnym staniku idealnym do noszenia w domu. Jego kwota wynosi 45 dol. czyli około 162 złotych. Można go kupić w ulubionym kolorze i wzorze.

 

Co o tym myślisz? :)

Do tak uroczego stanika warto dopasować równie urocze majtki. Dlatego też mamy dla Ciebie kilka propozycji w atrakcyjnych cenach :) Kliknij w poniższe zdjęcia i wybierz coś dla siebie :)