Zamówiła drinka, a barman wiedział, że kobieta jest w tarapatach. Ten sekretny znak powinna znać każda z nas

Zamówiła drinka i...

Zamówiła drinka i... (Zdjęcie ilustracyjne Concord90/Pixabay)

Udostępnij to!

Kobiety w barach i pubach często narażone są na niebezpieczeństwa. Trzeba więc uważnie pilnować zamówionych drinków, tak, by nikt do nich niczego nie dosypał.

Bary na Florydzie postanowiły pomóc kobietą ochronić się również przed niebezpieczeństwem ze strony mężczyzn, którzy je zaczepiają i są nachalni. Kiedy kobieta czuje się zagrożona, wystarczy, że podejdzie do baru i zamówi u barmana drinka o nazwie "angel shot".

Ta nazwa wzbudza w barmanie czujność. Jeśli kobieta poprosi o tego anielskiego drinka z lodem, barman zamawia dla niej taksówkę, tak by mogła wrócić do domu. Jeśli natomiast prosi o czystego drinka, chce, by ktoś obsługi wyszedł z nią i odprowadził ją bezpiecznie do auta. 

Czy to nie genialny pomysł? Ten prosty gest może zapobiegać wielu tragediom. Warto przed wyjściem do knajpy sprawdzić, czy obowiązuje tam taki szyfr. Pomysł staje się przecież coraz bardziej popularny.  

Przypomniało nam się coś innego. Wystarczy włożyć palec do drinka, aby...uratować swoje życie! Kobiety z całego świata pokochały tę metodę. Kliknij TUTAJ i przeczytaj.

Masz chwilę? Koniecznie zobacz nasze wideo. Ten mężczyzna zrobił na randce z żona zdjęcie atrakcyjnej kobiecie. Zobacz, jak to wytłumaczył...

Mąż na randce zrobił zdjęcie atrakcyjnej dziewczynie. Gdy wyjaśnił, o co chodzi, żona była zaskoczona