12-latka została w kieleckim szpitalu matką. To nie był gwałt. Sąd był bezwzględny

Zdjęcie poglądowe

Zdjęcie poglądowe (Fot. Marcin Stepien)

Udostępnij to!

Ojcem dziecka 12-latki jest 29-letni Józef N. Ciąża nie była wynikiem gwałtu, ale Sąd Rejonowy w Wałbrzychu i tak wydał wyrok skazujący.
 
12-latka urodziła dziecko w zeszłym roku Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach. I tym samym została najmłodszą matką, jaka wydała na świat potomka w kieleckiej placówce zdrowia.

Sprawą od razu zainteresowała się prokuratura rejonowa w Wałbrzychu. Ustalono, że ojcem dziecka jest 29-letni Józef N. Jak podają lokalne media, ciąża nie była wynikiem gwałtu, a ojciec dziecka  był przyjacielem rodziny. 17 lat starszy mężczyzna miał też mówić mediom, że zamierza ożenić się z 12-latką.

Jak informuje Polsat News, Sąd Rejonowy w Wałbrzychu uznał Józefa N. winnym obcowania płciowego z osobą poniżej 15. roku życia i skazał go na trzy lata więzienia. Ponadto skazany ma zakaz zbliżania się do matki jego dziecka na odległość nie mniejszą niż 100 metrów. Wyrok jest prawomocny.

Przypomniało nam się coś innego. Mama trojaczków jest znowu w ciąży. Idzie do lekarza i dowiaduje się, że... NIEWIARYGODNE! Kliknij TUTAJ i przeczytaj.

Masz dziecko? Koniecznie zobacz nasze wideo.

Jesteś rodzicem, a twoje dziecko chodzi do szkoły? Ten krótki film może wiele uświadomić

Najczęściej czytane