Prowadzący zadaje pytanie o milion, mężczyzna dzwoni do ojca, a publiczność nie może uwierzyć w to, co powiedział!

Milionerzy

Milionerzy (fot. Facebook/HeCa)

Udostępnij tę historię!

Cała historia miała miejsce w amerykańskiej wersji teleturnieju ''Milionerzy''. John Carpenter szedł przez kolejne pytania jak burza. Nie miał praktycznie żadnych problemów. Odpowiadał pewnie i nie skorzystał nawet z jednego koła ratunkowego do czasu finałowego pytania za milion dolarów.

I teraz zaczyna się najlepsza część. Pytanie za milion dolarów brzmiało: który z amerykańskich prezydentów pojawił się w serialu ''Laugh-In''? John Carpenter decyduje się w końcu skorzystać z jednego z kół ratunkowych. Chce zadzwonić do jednego ze swoich rodziców.

Udaje mu się dodzwonić do ojca. Prowadzący ''Milionerów'' krótko opowiada, jak idzie Johnowi, mówi ''masz teraz 30 sekund'' i oddaje mu głos.

Co na to Carpenter? ''Cześć tato. Tak naprawdę to nie potrzebuję twojej pomocy. Chciałem ci tylko dać znać, że zaraz wygram okrągły milion dolarów'' - to jedyne co mówi.

Sala reaguje wybuchem śmiechu i brawami, prowadzący jest mocno zszokowany, po czym pada odpowiedź, a John Carpenter zostaje milionerem!

Nagranie z pytania za milion możecie zobaczyć poniżej:

Sezon weselny jest już w pełni. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie wybór najciekawszych butów z polskich sklepów. Kliknij w zdjęcie produktu, aby poznać cenę:

Mam dla was jeszcze jedną historię, wpadka uczestnika w "Milionerach". Odpowiedział na pytanie, ale nie wiedział co oznacza...KLIKNIJ TUTAJ!

To jeszcze nie koniec, mamy dla was wspaniały film:

Mąż na randce zrobił zdjęcie atrakcyjnej dziewczynie. Gdy wyjaśnił, o co chodzi, żona była zaskoczona