Podarowali babci popiersie na imieniny. Nagle wnuczka wbija w nie nóż i robi to!

Popiersie

Popiersie (fot. Facebook/INSIDER dessert)

Udostępnij tę historię!

Ta pielęgniarka miała od dziecka niesamowity talent plastyczny. Kiedy poszła do szkoły pielęgniarskiej zafascynowała się anatomią. Dlatego wpadła na szalony pomysł. Zaczęła robić torty, które wyglądały jak różne organy i części ciała. Jej prace wyglądają tak realistycznie, że niektórzy boją się je zjeść. 

Jak wykonuje swoje wypieki? Najpierw wycina odpowiedni kształt z biszkoptu, następnie pokrywa je masą z białej czekolady tak aby były idealnie gładkie. Ostatnim krokiem jest pomalowanie ich barwnikami spożywczymi, aż do momentu, kiedy będą wyglądać naprawdę realistycznie.

Niektóre są naprawdę przerażające. Pomyślcie jak zareagowała babcia, kiedy wnuki zaczęły kroić jej popiersie. Dobrze, że kobieta nie zeszła na zawał: 

Sezon weselny jest już w pełni. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie wybór najciekawszych butów z polskich sklepów. Kliknij w zdjęcie produktu, aby poznać cenę:

Przypomniała nam się pewna historia, wnuczek zrobił dla babci niespodziankę. Chwilę później kobieta zalewa się łzami! KLIKNIJ TUTAJ!

To jeszcze nie koniec, mamy dla was super film:

Mąż na randce zrobił zdjęcie atrakcyjnej dziewczynie. Gdy wyjaśnił, o co chodzi, żona była zaskoczona