43-latka nie widziała, że potrąciła kobietę. Jechała dalej i ciągnęła ją pod autem

Potrącenie rowerzystki w Białej Podlaskiej

Potrącenie rowerzystki w Białej Podlaskiej (Fot. lubelska.policja.gov.pl)

Udostępnij to!

Do dramatycznie wyglądającego wypadku doszło w Białej Podlaskiej przy ul. Łomaskiej. 43-latka nie zauważyła, że potrąciła starszą panią; rowerzystka dostała się pod koła auta, które ciągnęło ją przez kilkanaście metrów.


Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że rowerzystka zsiadła z pojazdu zbliżając się do stacji paliw - 67-latka chciała przejść przed samochodami oczekującymi na wjazd na ul. Łomaską. W pewnym momencie w kobietę wjechał jednak Land Rover - czytamy na stronie lubelskiej policji. Do wypadku doszło w środę.

Poszkodowana wraz z rowerem dostała się pod koła auta, który ciągnął ją przez kilkanaście metrów. Siedząca za kierownicą 43-latka zatrzymała samochód dopiero wtedy, gdy inni kierowcy zaczęli dawać jej znać, że coś się stało. Kobieta była trzeźwa w chwili zdarzenia; jak tłumaczyła, nie zauważyła 67-latki.

W wyniku potrącenia rowerzystka doznała licznych złamań i trafiła do miejscowego szpitala. Okoliczności wypadku są wyjaśniane przez policjantów bialskiej komendy.

Przypomniało nam się coś innego. Radiowóz potrącił 66-latkę na pasach w Tomaszowie Mazowieckim. Stan kobiety jest krytyczny. Kliknij TUTAJ i przeczytaj.

Masz chwilę? Koniecznie zobacz nasze wideo i dowiedz się, czego najczęściej żałują ludzie przed śmiercią. 

5 rzeczy, których ludzie najczęściej żałują przed śmiercią

Najczęściej czytane