17-latkowie ukradli toyotę z dzieckiem w środku. Malca zamordowali

Zdjęcie poglądowe

Zdjęcie poglądowe (Fot: archiwum prywatne, JB)

Udostępnij to!

Ebony Archie, mama 6-letniego chłopca, zostawiła go na chwilę w samochodzie. Nie podejrzewała wtedy, że ostatni raz widzi syna.
Do zdarzenia doszło w stanie Missisipi przed sklepem w Jackson (USA). Kobieta podjechała pod sklep i poszła na zakupy. W środku auta zostawiła swojego 6-letniego syna.

Około 10-15 minut później, trzech nastolatków podjechało pod sklep Hondą Civic. Jeden z nich wyskoczył, włamał się do toyoty i odjechał. Niestety w samochodzie kobiety wciąż znajdował się jej mały syn.

Gdy matka wróciła do auta i odkryła, co się stało, natychmiast poinformowała lokalne biuro szeryfa. W związku z tym, że w skradzionej toyocie przebywało dziecko, podjęto decyzję o uruchomieniu Bursztynowego Alarmu (Amber Alert). To system służący do udostępniania fotografii zaginionych dzieci w środkach masowego przekazu.

Niestety. Ciało chłopca znaleziono kilka godzin później, w hrabstwie Madison położonym około 200 kilometrów od miejsca kradzieży. Chłopiec zmarł w wyniku odniesionych obrażeń, strzelono mu w tył głowy.

Jak informuje nytimes.com, aresztowano trzech 17-latków odpowiedzialnych za kradzież i morderstwo - Dwana Wakefielda, D’Allena Washingtona i Byrona McBride'a. Teraz staną przed sądem i usłyszą zarzuty uprowadzenia oraz zamordowania dziecka.

Masz dziecko? Zobacz te niesamowite ubranka i naczynia, z których twój maluch na pewno się ucieszy. 

Przypomniało nam się coś innego. Urodziła zdrowe dziecko, jednak nagle po 3 tygodniach trafia do szpitala. Lekarze są ZSZOKOWANI! Kliknij TUTAJ i przeczytaj.

Masz chwilę? Koniecznie zobacz nasze wideo.

Jak wozić dzieci w samochodzie, aby zapewnić im bezpieczeństwo? Norwedzy mają na to odpowiedź

Najczęściej czytane