Kosił wysoką trawę w Środzie Śląskiej. Nagle trysnęła krew, to mogło się przydarzyć każdemu

kosiarka

kosiarka (fot. Pixabay)

Udostępnij tę historię!

Na stronie Ekostraży w serwisie społecznościowym Facebook pojawił się bardzo smutny wpis:

Słońce trochę poświęciło, więc kosiarki do trawy poszły w ruch. Wczoraj pod Środą Śląską razem z trawą kosiarka porozrywała na strzępy jeżycę odkarmiającą maluchy. Wszystkie oseski przeżyły i zostały do nas dostarczone przez wstrząśniętych sytuacją panów zajmujących się wykaszaniem trawy. Przyznali, że zazwyczaj najpierw sprawdzają czy w trawie nie ma tego typu niespodzianek, ale tym razem tego nie zrobili :(
Przypominamy - jeże mogą być wszędzie, więc warto zawsze wcześniej sprawdzić, czy ich nie ma. Bo potem jest przykro.

Poniższe wideo przedstawia uratowane oseski- sierotki:

Pamiętajcie, sprawdzenie trawy przed koszeniem trwa zaledwie kilka minut, a można uniknąć takich tragedii. Udostępnijcie ten artykuł znajomym, aby nic podobnego się już nie wydarzyło. 

Ekostraż aktualnie opiekuje się maleństwami i jest szansa, że przeżyją. Jeżeli chcecie wspomóc maluchy, a w  szczególności zakup preparatów mlekozastępczych dla nich, można to zrobić poprzez wpłatę darowizny na konto bankowe EKOSTRAŻY (78 1540 1030 2103 7774 4098 0001 z dopiskiem "JEŻE"). 

Szukasz akcesoriów do swojego ogrodu? Mamy dla Ciebie najlepsze produkty z polskich sklepów, kliknij w zdjęcie, aby poznać cenę:

Przypomniała nam się pewna historia, poznań. Korek. Wszyscy trąbią na bmw. Wtem wysiada kierowca i ryczy: "Morda k**wo, jeże idą! KLIKNIJ TUTAJ!

To jeszcze nie koniec, mamy dla was super film:

Mąż na randce zrobił zdjęcie atrakcyjnej dziewczynie. Gdy wyjaśnił, o co chodzi, żona była zaskoczona

Najczęściej czytane