Cytryna z oliwą to coś, co powinnaś dostarczać organizmowi każdego dnia! Powód Cię zaskoczy

Cytryna z oliwą

Cytryna z oliwą (fot.Pixabay)

Udostępnij to!

Budzisz się rano i czujesz, że nie masz energii i najchętniej wróciłabyś do łóżka? Masz zaparcia, przybrałaś na wadze a Twój oddech jest nieświeży? Być może w Twoim organizmie zalegają toksyny!

Jest wiele sposobów na to, aby się ich pozbyć. Jedną z najskuteczniejszych jest oliwa z cytryną! Taka mieszanka nie tylko oczyści Twój organizm, ale też doda Ci energii. W końcu cytryna zawiera witaminy C, B6, czy też A. Jest bogata w fosfor, magnez, cynk, białko, żelazo i wapń. Oliwa z kolei wzmacnia odporność i zmniejsza ryzyko powstania wielu chorób. Połączenie jej z cytryną i dostarczenie organizmami to prawdziwa bomba witaminowa. Dlatego też tak ważne jest, abyś każdego dnia dodawała taką mieszankę na przykład do sałatek.

Gwarantujemy Ci, że po regularnym stosowaniu tej mikstury bardzo szybko zauważysz, że nie masz kłopotów z zaparciami, a o poranku jesteś wypoczęta :)

Przypomniało mi się coś innego. Kupujesz kurczaka i są na nim białe prążki? Zobacz, czym grozi jedzenie takiego mięsa! KLIKNIJ TUTAJ i zobacz!

A teraz zobacz nasze wideo: