Anna Lewandowska zaatakowana na swoim profilu! Powodem jest jej ciąża! "Dziewczyno... uciekaj!"

Udostępnij to!

Ciążą Anny Lewandowskiej od kilku tygodni jest jednym z najgorętszych tematów w polskim show-biznesie. Odkąd Robert Lewandowski ogłosił na meczu, że zostanie tatą, temat ten nie znika z pierwszych stron tabloidów i ust Polaków.

Na profilach społecznościowych trenerki nie brakuje licznych komentarzy, uwag, czy też porad odnośnie jej ciąży. Fanki wypatrują coraz większego brzuszka i czekają na kolejne rewelacje związane z ciążą. Jednak Anna stara się unikać tego tematu. Niechętnie publikuje też zdjęcia, na których widać jej krągłości.

Ostatnio przyszła mama zjawiła się na Gali Mistrzów Sportu. Zdjęcie z imprezy opublikowała na swoim Instagramie. Jedna z fanek postanowiła wyrazić swoje niezadowolenie i napisała:

Tak się tylko zastanawiam, dlaczego tak ukrywasz ten brzuszek? Już wszyscy wiedzą. Zazwyczaj kobiety, które są w błogosławionym stanie, nie ukrywają swojej radości i szczęścia. Prywatność zakończyła się, gdy mężuś ogłosił to publicznie całemu światu. Ja tylko pytam, nie oceniam. Próbuje zrozumieć po co te przebieranki, skoro wszyscy wiedzą o ciąży.

Ten komentarz rozzłościł Annę:

Dziewczyno.... uciekaj z mojego profilu! Raz, dwa.. Tutaj negatywnych ludzi nie potrzebujemy - odpowiedziała

Wiele kobiet od razu stanęło w obronie trenerki.

A Ty jak myślisz, dlaczego Anna ukrywa swój brzuszek? Czyżby nie chciała czytać o sobie kolejnych artykułów na portalach społecznościowych? Prawdą jest, że spokój w ciąży jest bardzo ważny. Domyślamy się, że osobie publicznej trudno go uzyskać.

 

A teraz zobacz nasze wideo!

A teraz rozwiąż nasz quiz:

Najczęściej czytane