Kobieta zapadła w śpiączkę po porodzie. Gdy wszyscy stracili już nadzieję, stał się cud...

Niezwykle.pl

Niezwykle.pl (aaa)

Udostępnij tę historię!

Poród to trudny, ale niezwykle szczęśliwy czas dla całej rodziny. Niestety, kiedy pojawiają się komplikacje, kiedy zagrożone jest zdrowie i życie matki lub dziecka, ten najszczęśliwszy dzień staje się koszmarem. Przed takim wyzwaniem stanęli też Shelly i Jeremy Cawley, kiedy na świat przychodziła ich córka.

W wyniku komplikacji po cesarskim cięciu, 23 letnia matka została wprowadzona w stan śpiączki, która miała pomóc jej szybciej dojść do siebie. Niestety, mijały kolejne godziny, a Shelly nie wybudzała się. Lekarze byli coraz bardziej zaniepokojeni jej stanem, a mąż czuł się całkowicie bezradny.

Sytuacja była coraz trudniejsza. Jedna z pielęgniarek zaproponowała, by położyć na piersi matki noworodka. Z doświadczenia wiedziała, że kontakt matki z dzieckiem ma szczególne znaczenie i pozytywnie wpływa na oboje.

Jeremy wierzył, że dla jego żony jest jeszcze nadzieja. I wtedy stał się cud. Płacz małej Rylan na piersi mamy okazał się niesamowitym bodźcem. Urządzenia monitorujące stan Shelly zaczęły pokazywać nagłą poprawę w jej organizmie, matka zaczęła się wybudzać!

Nikt nie potrafił wyjaśnić racjonalnie tej sytuacji. Jedynym skutecznym lekarstwem dla matki w śpiączce okazało się jej dziecko.

Minął już rok od tego wspaniałego wydarzenia, cała rodzina ma się dobrze i świętowała pierwsze urodziny małej Rylan. Shelly wie, że zawdzięcza jej życie.

Choć czasami trudno w to uwierzyć, cuda się zdarzają. Dowodem na to może być inna historia.Mama dwa dni po porodzie umiera na oczach męża. To, co robią lekarze... NIEWIARYGODNE! Jeśli chcesz się przekonać, co stało się potem - KLIKNIJ TUTAJ -


Hej, mamy specjalnie dla Ciebie superzabawę! Kliknij i sprawdź, czy rozpoznasz kultowe programy telewizyjne PRL-u?

N

A TERAZ ZOBACZ: Dzięki przyjaźni z kotem autystyczna dziewczynka zaczęła nowe życie